Wasp AC Adapter
220 V AC Input
$51.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | Wasp Barcode Technologies |
| Manufacturer Part Number | 633808121648 |
| Brand Name | Wasp |
| Product Name | AC Adapter |
| Product Type | AC Adapter |
Technical Information
| Device Supported | Mobile PC |
Power Description
| Input Voltage | 220 V AC |
| Frequency | 50 Hz |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 4 oz (113.40 g) |
Miscellaneous
| Compatibility | Wasp Mobile Computers:
|
| Country of Origin | Taiwan |
| COO | US |
| Condition | No |