Poly 60W Power Supply
12 V DC Output - 60 W
$168.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | 874R5AA |
| Brand Name | Poly |
| Product Name | 60W Power Supply |
| Packaged Quantity | 1 |
| Product Type | Power Supply |
Power Description
| Output Voltage | 12 V DC |
| Output Power | 60 W |
Miscellaneous
| Compatibility | Poly Studio Video Conferencing System:
|
| Energy Star | No |
| Condition | No |
| UPC | 0197497662177 |