Poly Power Supply
5 V DC Output
$11.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | 85Q93AA |
| Brand Name | Poly |
| Product Name | Power Supply |
| Product Type | Power Supply |
Power Description
| Output Voltage | 5 V DC |
| Output Voltage Detail | 5 V DC @ 90 mA |
| Output Current | 90 mA |
Miscellaneous
| Compatibility | Poly Calisto Headset Amplifiers:
|
| Condition | No |
| UPC | 0197497572735 |