Fortinet AC/DC Adapter
12 W - 12 V DC Output - 1 A
$338.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | Fortinet, Inc |
| Manufacturer Part Number | SP-FCM12V1A-PA-1-US-10 |
| Brand Name | Fortinet |
| Product Name | AC/DC Adapter |
| Product Type | AC/DC Adapter |
Power Description
| Output Voltage | 12 V DC |
| Maximum Output Power | 12 W |
| Maximum Output Current | 1 A |