NEC Display Tabletop Stand
Up to 40" Screen Support - Flat Panel Display Type Supported
$146.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | Sharp |
| Manufacturer Part Number | ST-322 |
| Brand Name | NEC Display |
| Product Model | ST-322 |
| Product Name | Tabletop Stand |
| Marketing Information | Easily Adapt Your Display for Surface Viewing |
| Product Type | Monitor Riser |
Technical Information
| Display Type Supported | Flat Panel |
| Maximum Screen Size Supported | 40" |
Physical Characteristics
| Height | 4.45" (113.03 mm) |
| Width | 9.45" (240.03 mm) |
| Depth | 2.36" (59.94 mm) |
Miscellaneous
| Compatibility | NEC MultiSync Displays:
|
| Condition | No |
| UPC | 0805736041026 |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |