Proficient Audio Thin-Bezel 10" Ceiling Sub Grille
Round Shape
$50.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | Proficient Audio Systems |
| Manufacturer Part Number | 1001-13111 |
| Brand Name | Proficient Audio |
| Product Name | Thin-Bezel 10" Ceiling Sub Grille |
| Product Type | Speaker Grill |
Technical Information
| Grill Shape | Round |
| Compatible Speaker Size | 10" (254 mm) |
Miscellaneous
| Compatibility | Proficient Protege ICS11 10" Ceiling Subwoofer |
| Condition | No |
| UPC | 664254999499 |