HPE Circuit Breaker
For PDU
$107.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number | F5V83A |
| Brand Name | HPE |
| Product Name | Circuit Breaker |
| Product Type | Circuit Breaker |
Technical Information
| Current Rating | 20 A |
| Application/Usage | PDU |
Power Description
| Input Voltage | -48 V |