Tripp Lite SRW12US33 33" Deep Wall mount Rack Enclosure Server Cabinet
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
| Manufacturer | Eaton Corporation |
| Manufacturer Part Number | SRW12US33 |
| Brand Name | Tripp Lite series |
| Product Line | SmartRack |
| Product Model | SRW12US33 |
| Product Name | SRW12US33 33" Deep Wall mount Rack Enclosure Server Cabinet |
| Product Type | Rack Cabinet |
| Form Factor | Wall Mountable |
| Height | 25" (635 mm) |
| Width | 23.63" (600.20 mm) |
| Depth | 33.50" (850.90 mm) |
| Rack Height | 12U |
| Rack Width | 19" (482.60 mm) |