Tripp Lite series SmartRack SR48UBDP Rack Cabinet
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
| Manufacturer | Eaton Corporation |
| Manufacturer Part Number | SR48UBDP |
| Brand Name | Tripp Lite series |
| Product Line | SmartRack |
| Product Model | SR48UBDP |
| Product Name | SmartRack SR48UBDP Rack Cabinet |
| Product Type | Rack Cabinet |
| Application/Usage | Server |
| Rack Height | 48U |
| Rack Width | 19" (482.60 mm) |
| Rack Depth | 48" (1219.20 mm) |