Kramer Wall Plate Insert - 15-pin HD & 3.5mm Stereo Audio
White - 1 x Mini-phone Port(s) - 1 x VGA Port(s)
$71.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | Kramer Electronics LTD |
| Manufacturer Part Number | WXA-2P(W) |
| Brand Name | Kramer |
| Product Model | WXA-2P(W) |
| Product Name | Wall Plate Insert - 15-pin HD & 3.5mm Stereo Audio |
| Product Type | Faceplate Insert |
Technical Information
| Mount Type | Wall Mount |
Interfaces/Ports
| Number of Mini-phone Ports | 1 |
| Number of VGA Ports | 1 |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
| Height | 1.85" (47 mm) |
| Width | 1.97" (50 mm) |
| Depth | 5.28" (134 mm) |
| Weight (Approximate) | 45.4 g |
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
| Condition | No |
| UPC | 7291063023041 |
Warranty
| Limited Warranty | 7 Year |