HPE FlexNetwork 7503X Fan Tray Assembly
$1106.99
On back-order, will ship once in-stock
- All Locations: (0+)
General Information
| Manufacturer | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number | R8N61A |
| Brand Name | HPE |
| Product Name | FlexNetwork 7503X Fan Tray Assembly |
| Product Type | Fan Tray |
Physical Characteristics
| Height | 1.10" (27.94 mm) |
| Width | 6.60" (167.64 mm) |
| Depth | 13.80" (350.52 mm) |
| Weight (Approximate) | 2.10 lb (952.54 g) |
Miscellaneous
| Compatibility | HPE FlexNetwork 7503X Ethernet Switch |
| Condition | No |
| UPC | 0190017534046 |